«ЖИТОМИРГАЗ» піднімає тариф за розподіл газу у 2,5 рази – житомирян закликають на громадські слухання

У понеділок,  25 жовтня, об 11:00  АТ «Житомиргаз» планує зібрати громадські слухання й оголосити про намір підняття тарифу. Про це сьогодні, 23 жовтня, повідомив прес центр Житомирської міської ради. Мова йде про оплату за  розподіл природного газу (транспортування), який «Житомиргаз» збирається підняти у 2,5 раза.

До прикладу, сьогодні ціна за транспортування газу для населення та підприємств складає 2, 016 грн, у разі підняття тарифу, вона зросте до 5,028 грн за метр кубічний.

Якщо у середньому сім’я взимку використовує 200 – 300 кубів газу на місяць (а це 2000 – 3000 грн у грошовому еквіваленті), то навантаження на гаманець споживача зросте автоматично на 600 – 900 гривень на місяць.

«Підприємство «Житомиртеплокомуненерго» свідомо не піднімає ціну на теплопостачання, щоб уникнути навантаження на кінцевого споживача, на кожну конкретну людину. А монополіст закладає собі у тариф  334 мільйони прибутку!» – коментує ситуацію Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

Для теплокомуненерго такий крок призведе до того, що заплановані нарахування у 110 млн грн виростуть до 275 мільйонів у наступному році. За словами заступника міського голови Сергія Кондратюка, таке навантаження на бюджет громади означатиме повну відсутність фінансування доріг, скверів, парків тощо.

«Ми повинні зібратися громадою у понеділок біля «Житомиргазу» і рішуче висловити свою позицію. Є підписаний Меморандум, аби люди критично не відчули на собі різницю між закупівлею газу та ціною у платіжках, а є монополіст, який закладає собі мільйонні прибутки», – каже Сергій Сухомлин.

Будьте першим, хто прокоментував "«ЖИТОМИРГАЗ» піднімає тариф за розподіл газу у 2,5 рази – житомирян закликають на громадські слухання"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*