INNA BILA
HOVER
IT LAB STUDIO

“Житомиргаз” вже другу добу ліквідовує наслідки аварії, через яку без газу залишились 70 будинків міста

Screenshot 1 25 - "Житомиргаз" вже другу добу ліквідовує наслідки аварії, через яку без газу залишились 70 будинків міста

На вул. Вільський Шлях, що в обласному центрі, учора, 25 липня, негода повалила дерево, унаслідок чого було пошкоджено газопровід, який пролягає вздовж р. Кам’янка. У Житомирі без газопостачання залишилися 70 обійсть.

Як розповіли у прес-центрі АТ “Житомиргаз”, аварійно-відновлювальні роботи на газопроводі досі тривають і відновити газопостачання у всіх будинках поки що не вдалося. Ремонти тривають вже дві доби.

“Зараз на місці пошкодження надземного газопроводу працюють фахівці підприємства. Ремонтні роботи ще тривають. Близько 70 обійсть все ще відключені від подачі газу. Ми намагаємося зробити усе можливе, аби якнайшвидше віновити газопостачання у будинках житомирян. Перед нашими співробітниками величезний об`єм робіт, а ситуація ускладнюється тим, що працювати доводиться прямо над річкою. Відновити газопостачання зможемо лише по завершенню ремонтів”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, як в сусідній області злива вбила велосипедиста.Будьте першим, хто прокоментував "“Житомиргаз” вже другу добу ліквідовує наслідки аварії, через яку без газу залишились 70 будинків міста"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*