Житомирян та гостей міста запрошують на фестиваль майстрів мистецтв імені Святослава Ріхтера

18 та 20 березня у Житомирі пройде фестиваль майстрів мистецтв імені Святослава Ріхтера. Про це повідомили у Житомирській обласній філармонії ім. С.Ріхтера.

«Щорічно, на честь Дня народження блискучого піаніста, в березні, в Житомирській обласній філармонії ім. Святослава Ріхтера відбувається Фестиваль майстрів мистецтв, що має ім’я відомого генія сучасності. Цей традиційний фестиваль для Житомирщини є знаковою мистецькою подією. Концертна програма відбудеться впродовж двох днів. Відомі творчі колективи, ансамблі, окремі виконавці з багатьох регіонів приїздять до Житомира, щоб порадувати шанувальників високої музики своїм виконанням і співом. У рамках Фестивалю майстрів мистецтв ім. Святослава Ріхтера проводиться конкурс юних піаністів»,

– анонсували у філармонії.

В перший день, 18 березня, о 16.00 в рамках фестивалю відбудеться концерт академічного камерного оркестру «Арката» Вінницької обласної філармонії ім. М. Д. Леонтовича. А 20 березня о 13:00 пройдуть роздуми на тему «Постмодерна сучасність» за участю докторів наук, представників Української школи архетипіки Едуарда Афоніна та Тетяни Новаченко.

Завершиться фестиваль у понеділок, 20 березня, о18:30 традиційним гала-концертом та нагородженням переможців конкурсу юних піаністів імені Святослава Ріхтера.

Нагадаємо, що міжнародний фестиваль майстрів мистецтв ім. С. Ріхтера проходить у Житомирі з 1998 році. В межах фестивалю раз на три роки відбувається конкурс юних піаністів.

Нагадаємо також, що житомирян запрошують взяти участь у фольклорній програмі “Благослови мати Весну закликати…”

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирян та гостей міста запрошують на фестиваль майстрів мистецтв імені Святослава Ріхтера"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*