Житомирян закликають навчатися цифровій грамотності

Задля ознайомлення українців з азами цифрової грамотності в країні триває масштабна кампанія «Місяць цифрової грамотності».

Даний проект реалізується з ініціативи Міністерства цифрової трансформації України «Дія.Цифрова освіта» – національною платформою з цифрової грамотності.

У рамках цього проєкту пропонується ознайомитися з платформою «Дія. Цифрова освіта» та переглянути хоча б один освітній серіал, або ж пройти тест Цифрограм (національний тест на цифрову грамотність) https://osvita.diia.gov.ua/digigram, що дасть можливість будь-якому громадянину перевірити свій рівень цифрових знань та отримати відповідний електронний сертифікат.

Рекомендовані освітні серіали:

Основи кібергігієни – https://osvita.diia.gov.ua/courses/cyber-hygiene

Кіберняні – https://osvita.diia.gov.ua/courses/cybernanny

Обережно! Кібершахраї – https://osvita.diia.gov.ua/cou…/attention-cyber-fraudsters

Серіал для батьків «Безпека дітей в інтернеті» – https://osvita.diia.gov.ua/courses/serial-dlya-batkiv-onlayn-bezpeka-ditey

Як громаді стати цифровою – https://osvita.diia.gov.ua/courses/digital-communities

Електронний підпис – https://osvita.diia.gov.ua/courses/digital-signature

Загалом проект пропонує понад 65 безоплатних освітніх серіалів та тестів на цифрову грамотність, а також розгалужену мережу з 6000 партнерських офлайн-хабів цифрової освіти.

Окрім того, планується проведення конкурсів на найкраще володіння цифровою грамотністю серед команд педагогічних та учнівських колективів закладів.

Нагадаємо також, що відтепер у додатку «Дія» можна створити ПЛР-сертифікат.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирян закликають навчатися цифровій грамотності"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*