Житомирян запрошують долучитися до міжнародного флешмобу LotsOfSocks

Громадська організація «Діти сонця» запрошує житомирян долучитися до щорічного міжнародного флешмобу #LotsOfSocks і висловити підтримку людям із синдромом Дауна.

Для цього придбайте різнокольорові шкарпетки, здійснивши символічний благодійний внесок, та одягніть їх 21 березня на знак підтримки цих особливих дітей.

За словами голови ЖОГО «Діти сонця», цього року асортимент різнокольорових шкарпеток навіть більший, ніж у попередні роки. Ціна на них символічна – від 47 гривень, як нагадування про те, що ці особливі хлопці та дівчата, на відміну від нас, мають 47 хромосом. На кошти, отримані від реалізації шкарпеток, традиційно придбають іграшки, матеріали для розвитку та книжки для «сонячних» дітей.

«Вже 6-ий рік поспіль ГО ЖОГО „Діти сонця“ запрошують вас взяти участь в акції „Різнокольорові шкарпетки“ (LOTS OF SOCKS), яка присвячується Всесвітньому дню людини з синдромом Дауна. Це робиться для того, аби привернути увагу суспільства до проблем людей з особливими потребами. Цього року знову новий дизайн шкарпеток, різні кольори та розміри, чоловічий, жіночий і дитячий. Всі зібрані кошти підуть на освітні програми та розвиток для дітей з синдромом Дауна ГО „Діти сонця“», — розповіла на своїй сторінці у фейсбук Сніжана Кісішвілі.

До акції вже долучилося багато представників творчої та політичної еліти міста.

Придбати різнокольорові шкарпетки можна за адресою вул. Мала Бердичівська,4, у підлітковому клубі «Пролісок» або управлінні у справах сімї, молоді та спорту міської ради (каб. 110).

Загалом, за інформацією ЖОГО «Діти сонця», у Житомирській області проживають 199 дітей із синдромом Дауна.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирян запрошують долучитися до міжнародного флешмобу LotsOfSocks"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*