Житомирян запрошують долучитися до Всесвітнього дня прибирання

18 вересня Житомирщина та інші регіони України традиційно приєднуються до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» разом з мільйонами учасників у 191 країні світу. 

Основна мета – формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання серед громадян, об’єднання зусиль заради екологічного майбутнього. 

У рамках підготовки до Всесвітнього дня прибирання проводяться спеціальні тренінги для цивільного населення «Основи мінно-вибухової справи, безпека цивільних громадян».

Заплановано такі заходи:

  • Онлайн цифрове прибирання. Видалення зайвої інформації зі своїх гаджетів, хмарних сховищ, електронних та інтернет-ресурсів, дозволить розвантажити центри баз даних, на підтримку яких витрачається величезна кількість енергії, це прибирання зменшить кількість викидів CO2 в атмосферу;
  • Колективні прибирання на території установ, організацій. За такої форми кількість учасників у групі має бути обмежена, а площа – перевірена ДСНС на безпечність, у випадку сигналу тривоги всі мають спускатись в укриття;
  • Традиційні прибирання допускаються виключно на рекомендованих локаціях органами місцевого самоврядування;
  • Формування Національної мапи пунктів прийому вторинної сировини recyclingpoints.org «Знайди, сортуй, здавай» сортування вторинної сировини та відправка на переробку;
  • Розбір завалів.

Організатори закликають не робити масові скупчення та брати участь лише у прибираннях на рекомендованих та дозволених локаціях органами місцевого самоврядування, попередньо пройшовши інструктажі техніки безпеки та під час сигналу тривоги проходити в укриття.

Для закладів освіти оголосили конкурс, детальніше про умови участі можна дізнатися у Положенні

Результати участі кожного у Всесвітньому дні прибирання можна зареєструвати до 25 вересня 2022 року включно.

Організатор Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let’s Do It World» за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Київської міської державної адміністрації, Всеукраїнського молодіжного центру, органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, об’єднань, соціально відповідального бізнесу та медіа. Партнер заходу Національний комплекс «Експоцентр України», Товариство Червоного Хреста України, ГО «Альфа Сенс Дефенс», «Квіткова мафія». 

Хай небо буде мирним, а Україна чистою!

Більше деталей в новинах на сайті www.letsdoitukraine.org.

Нагадаємо, справжня осінь: до України йде вересневе похолодання.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирян запрошують долучитися до Всесвітнього дня прибирання"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*