Житомирян запрошують на лекторій від представників відомих ІТ-компаній

1 березня у Житомирі в Центрі розвитку місцевого самоврядування відбудеться перша high-tech зустріч у рамках проекту PolissiaTechFest.

Під час зустрічі всі охочі та небайдужі до розвитку інформаційних технологій зможуть послухати лекції від цікавих спікерів-представників відомих ІТ-компаній.

Захід має на меті налагодити співпрацю університетів та провідних світових компаній для залучення інвестицій та створення нових високооплачуваних робочих місць.

Завдання організаторів – створити синергію у відносинах працівників, ВНЗ, роботодавців та влади. Головним викликом бізнесу та влади в Україні протягом останніх років є відтік працівників в інші міста та закордон. Компанії, які впровадять форми освіти, які передбачають навчання під конкретні потреби працедавця з подальшим працевлаштуванням, отримають високопродуктивних креативних працівників та конкурентні переваги у середньо- та довгостроковій перспективі.

У зустрічах PolissiaTechFest візьмуть участь відомі світові компанії з українським корінням, які працюють на глобальному ринку.

Захід буде цікавий як студентам, так і досвідченим працівникам ІТ індустрії, оскільки згодом учасники проекту планують відкрити свої представництва у Житомирі.

Зустріч почнеться о 10.00 за адресою: м. Житомир, вул. Михайлівська, 8/1. Вхід вільний. Реєстрація за посиланням https://goo.gl/txzz4P

ПРОГРАМА ЗАХОДУ:

10.00 год. – Реєстрація учасників
11.00 год. – Відкриття заходу
11.20 год. – «Дуальна освіта чи не дуальна… Яка різниця,- бізнесу потрібні спеціалісти, а людям гроші та повага. А що потрібно Освіті?», Дмитро Антонюк, ІСМ Україна, директор (к. пед. н.)
12.00 год. – «Створення продуктів для глобальних ринків. Український досвід», Павло Жуков, iDecisionGames
12.30 год. – Перерва
13.00 год. – Досвід компанії Unicorn з підготовки фахівців за дуальною формою освіти в Східній Європі та Україні, генеральний директор компанії Unicorn в Україні Володимир Погойда
13.30 год. – Український центр дуальної освіти «Шлях айтішніка: мріємо чи діємо?», Микола Єршов
14.00 год. – Презентація проекту «Dim.Expert», Богдан Василів
14.30 год. – «Перспективи   дуальної   освіти   в  контексті  розвитку  мережі  інжинірингових  шкіл»,  Катерина  Молодецька,  керівник  лабораторії  інжинірингової  школи  Noosphere,  м. Житомир
15.00 год. – Закриття заходу

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирян запрошують на лекторій від представників відомих ІТ-компаній"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*