Житомирян запрошують на унікальну виставку історії астрономії

Житомирян запрошують на унікальну виставку історії астрономії

8 червня о 14.00 в приміщенні Житомирського обласного краєзнавчого музею відбудеться відкриття унікальної виставки історії астрономії «Погляд у Всесвіт».

Серед експонатів, що будуть представлені на загал відвідувачам колекції оригінальних старовинних приборів, телескопів, сонячних годинників, глобусів, книжок, географічних та зоряних карт ХVIII – поч. ХХ ст. та інших унікальних предметів астрономічної епохи.

Тут можна буде побачити і автентичні оптичні прибори (мікроскопи, нівеліри, теодоліти, кіпрегелі), і вимірювальні прилади (астролябії, секстанти, армілярні сфери, компаси, бусолі, кутоміри), і раритетну колекцію поштових листівок (від міфології до обсерваторій).

Усі експонати виставки – із приватної колекції співробітника Поліського національного університета, колекціонера, популяризатора наукової фантастики, астрономії, космонавтики, археології та палеонтології Юрія Шевели.

Тож усіх бажаючих житомирян та гостей міста запрошують до виставкової зали Житомирського обласного Краєзнавчого музею з 10.00 до 18.00 за адресою: м.Житомир, майдан Замковий 1.

Нагадаємо також, що на будинку військового в Ірашанську художник Павло Гусєв створив мурал “Леся Українка з джавеліном”.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирян запрошують на унікальну виставку історії астрономії"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*