Житомирян запрошують відсвяткувати Всесвітній день вишиванки

16 травня українці відзначатимуть Всесвітній день вишиванки. За традицією, щороку у третій четвер травня, багато жителів країни з задоволенням одягають вишиванки на роботу або навчання, виходять гуляти по вулиці в національних вбраннях, беруть участь в конкурсах і масових заходах. Не стане винятком і Житомир. Вже цього четверга наше місто перетвориться на величезну локацію національної культури і мистецтва.

До Дня вишиванки в Житомирі відбудеться низка урочистих заходів. Зокрема, Вишивана хода,  культурно-мистецький фестиваль  «Житомир багатонаціональний», святкова концертна програма та танцювальний флешмоб.

Розпочнеться Світо вишиванки у Житомирі зі святкового флешмобу «Ми – майбутнє України!» на Михайлівській. Тут на головній пішохідній вулиці зберуться для спільного танцю вихованці закладів професійно-технічної освіти Житомирщини.

О 17:45 вулицями міста пройде традиційна урочиста хода учасників. Цьогоріч масштабна святкова хода об’єднає не лише житомирян у вишиванках, а й представників національно-культурних товариств міста. Учасники пройдуться від майдану Соборний (біля фонтану) по вулиці  Велика Бердичівська до вулиці Михайлівська, де заплановано концертну програму та різноманітні презентаційні локації.

Під час концерту будуть представлені мистецькі традиції України та  місцевих національно-культурних  товариств.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирян запрошують відсвяткувати Всесвітній день вишиванки"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*