Житомирян запрошують взяти участь у конкурсі з Кібербезпеки

Житомирян запрошують взяти участь у конкурсі з Кібербезпеки

Відділ протидії кіберзлочинам у Житомирській області проведе конкурс із Кібербезпеки. Партнером заходу виступає академія ITSTEP. 

Конкурс відкритий для всіх, хто захоплюється світом інформаційної безпеки та прагне перевірити свої знання і навички у цій сфері. Незалежно від вашого рівня досвіду, цей конкурс стане чудовою можливістю для самовдосконалення та обміну досвідом з іншими учасниками. 

Вік учасників – від 18 років.

Обов’язково необхідно зареєструватися на сайті з 23 по 30 травня. Після реєстрації ви переходите до відбіркового етапу.

Учасників, які успішно пройдуть відбірковий етап, буде розподілено на команди. Кожна команда отримає спеціальне завдання, яке потрібно виконати спільними зусиллями. На електронну пошту учасників буде надіслано завдання, яке потрібно виконати до 30 травня.  Цей етап дозволить вам продемонструвати свої комунікативні та координаційні навички, а також вміння працювати у команді.

Перевірка виконаних завдань учасників буде проведена до 5 червня. Фінал конкурсу відбудеться 7 червня, де будуть оголошені переможці.

Кращих учасників очікує чудова можливість отримати запрошення на працевлаштування від провідних компаній у сфері кібербезпеки та насамперед від Національної Кіберполіції України.

Нагадаємо, 11-й Чілдрен Кінофест оголосив Посла фестивалю, а також фіналістів і членів журі Дитячого кіноконкурсу.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирян запрошують взяти участь у конкурсі з Кібербезпеки"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*