HOVER
INNA BILA
IT LAB STUDIO

Житомирянам обіцяють теплі батареї вже за тиждень

cropped wr 1200.sh 18 1024x683 e1571752987689 - Житомирянам обіцяють теплі батареї вже за тиждень

У Житомирській міській раді планують у понеділок, 28 жовтня, увімкнути теплопостачання. Таку рекомендацію підготували члени депутатської комісії. Своє рішення вони пов’язують із погіршенням погодних умов та зниженням температури повітря. Проте ще 27 жовтня в Житомирі прогноз погоди передбачає сонячну та теплу погоду. Тож чи знадобиться містянам опалення в квартирах — побачимо через тиждень. 

«У мікрорайоні Малікова зараз проводяться дуже серйозні ремонтні роботи по заміні тепломереж, але я дуже сподіваюся, що вони завершаться до четверга, інакше, коли розпочнеться опалювальний сезон в цьому мікрорайоні — я не знаю» — наголосила депутатка ЖМР Любов Цимбалюк.

96bc6874 6ea9 4a8d a494 1fd0da46f0a0 1024x683 - Житомирянам обіцяють теплі батареї вже за тиждень

«Опалювальний період в місті Житомирі розпочнеться одночасно для всіх, в тому числі і для жителів мікрорайону Малікова. У мікрорайоні залишилося закінчити ремонтні роботи по двом будинкам. Проте це ніяк не вплине на початок опалювального періоду і до кінця тижня ми завершимо всі ремонтні роботи» — прозвітував заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів органів ради Сергій Кондратюк.

Під час засідання бюджетної комісії також розповіли, що частина індивідуальних теплових пунктів у житлових будинках ще не налаштована на роботу, проте це не завадить розпочати подачу опалення для житомирян вчасно.Будьте першим, хто прокоментував "Житомирянам обіцяють теплі батареї вже за тиждень"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*