Житомирянка привезла “золото” зі спеціальних Олімпійських ігр

Житомирянка Катерина Кудрявцева здобула перемогу у Світових літніх спеціальних Олімпійських іграх, що проходили з 14 по 21 березня 2019 року в Об’єднаних Арабських Еміратах.

Загалом збірна команда України  була представлена 21 учасником з 7 міст України. Спортсмени  боролися за першість  у 6 дисциплінах: футбол, легка атлетика, спортивна гімнастика, бадмінтон, плавання та плавання у відкритій воді. Житомир на змаганнях представляла легкоатлетка Катерина Кудрявцева.

Символічним є повернення спортсменки додому у післядень Всесвітнього дня людей з синдромом Дауна. Своїми перемогами вона як ніхто доводить, що люди з цим синдромом, не повинні знаходитись в ізоляції. Вони – частина нашого суспільства, і своєю добротою, щирістю та безпосередністю компенсують все те, в чому відрізняються від інших, а часто і перевершують їх.

В ОАЕ наша легкоатлетка завоювала золоту та срібну медалі на дистанції 200 та 400 метрів. Це не перші перемоги Катерини Кудрявцевої у Світових літніх спеціальних Олімпійських іграх . В своєму арсеналі спортсменка має дев’ять медалей. Серед них три золоті.

Легкою атлетикою Катерина почала займатися у 1999 році. Схильність до цього виду спорту помітили її батьки, які й стали тренерами дівчини. Сьогодні кожен ранок спортсменки починається з подолання 5-кілометрової відстані. Взимку замість бігу родина займається лижним спортом.

Загалом участь у цього року Світових літніх спеціальних Олімпійських іграх взяли 7500 учасників з 190 країн світу.

Нагадаємо, що Спеціальна Олімпіада (Special Olympics) – найбільш численна міжнародна спортивна організація людей з інвалідністю у світі.  СО була заснована 1968 року сестрою президента США Джона Кеннеді – Юніс Кеннеді Шрайвер і опікується нині 5 млн спортсменів у 175-ти країнах. Рух Спеціальної Олімпіади в Україні існує з 1991 року, з 1994-го він отримав акредитацію Міжнародної Спеціальної Олімпіади. СОУ має осередки у 21-му регіоні країни, за її програмами тренуються понад 14 тис. спортсменів.

Окрім того, як повідомляв Times.zt раніше, сьогодні у Житомирі розпочався Всеукраїнський фінал Аматорської футзальної ліги України.

  • 99
    Поширили:

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирянка привезла “золото” зі спеціальних Олімпійських ігр"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*