Житомирянка створила мобільний додаток на допомогу власникам домашніх тварин

Вчора, 8 листопада, відбулася презентація інтерфейсу та функціоналу  унікального мобільного додатку для власників тварин «Річчі».

Додаток «Річчі» створили  саме в Житомирі. Це унікальний безкоштовний додаток по догляду за домашніми тваринами, який допомагатиме зберігати та нагадувати власникам про дати вакцинацій, сезонні процедури та інші важливі дати щодо життя та здоров’я чотирилапих домочадців. 

Автором ідеї створення такого додатку  стала Любов Трибун, яка втратила свого песика через незнання про необхідність вакцинацій:

«Ідея виникла в серпні місяця, коли мій домашній улюбленець йорк на ім’я Річчі, якого любила не тільки я, а і все моє оточення, помер через те, що я вчасно не зробила вакцину. Це було великим потрясінням, адже він був повноцінним членом нашої родини. Мій біль втамував Жорік, мій песик, якого мені подарували батьки, бо прагнули допомогти пережити таке психологічне потрясіння. Тому я і моя команда розробили додаток, щоб така історія не трапилася ні з ким іншим, ніколи».

Запрацює такий додаток вже 27.11 об 11:27, завантажити можна буде на будь-який смартфон.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирянка створила мобільний додаток на допомогу власникам домашніх тварин"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*