Житомирянка Юлія Єлістратова підкорила нову "вершину" | Times ZT

Житомирянка Юлія Єлістратова підкорила нову “вершину”

Знаменита житомирська триатлетка Юлія Єлістратова здобула золоту та бронзову медалі на Відкритому Кубку Кіпру AYIA NAPA Triathlon.

Наразі збірні України з триатлону усіх вікових груп перебувають на закордонних передсезонних зборах. В період між тренуваннями лідер нашої команди Юлія Єлістратова вирішила взяти участь в змаганнях AYIA NAPA Triathlon.

Юлія вперше спробувала власні сили на середній дистанції – Middle Distance Triathlon. За підсумками змагань маємо визнати, що експеримент виявився більш ніж вдалим – Єлістратова здобула перемогу в своїй віковій групі та завоювала бронзову медаль в абсолютній категорії.

«Це був мій дебют на середній дистанції! Я думала про це кілька років, і нарешті отримала шанс спробувати власні сили, не перериваючи тренувальний процес. Я виступала без спеціальної підготовки і на власному прикладі зрозуміла, як це непросто – тепер я ще більше поважаю триатлетів-стаєрів та їхню наполегливу роботу. Загалом, я результатом задоволена. Але при цьому зазначу, що певні організаційні помилки кіпріотів мали місце – всі, хто добре виплив, були неправильно направлені на вело. Чоловіки першими здогадалися по зрізці виїхати на круги, а я розвернулася і потім поверталася. В підсумку, проїхала на вело зайвих 5 км і не змогла перемогти в абсолютній категорії», – розповіла знаменита чемпіонка.

Варто зауважити, що на AYIA NAPA Triathlon переважна більшість спортсменок виступали на спеціально пристосованих до цієї дистанції розділочних велосипедах і відповідно мали певну перевагу в цій площині, тоді як Юлія стартувала на шосейному. Що, в тім, не завадило їй продемонструвати свій звично високий рівень.

Нагадаємо, що наприкінці минулого року житомирська легкоатлетка Юлія Єлістратова виборола впевнену перемогу на етапі Кубка світу з триатлону у Еквадорі.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирянка Юлія Єлістратова підкорила нову “вершину”"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*