INNA BILA
HOVER
IT LAB STUDIO

Житомирянка Юлія Єлістратова підкорила нову “вершину”

Знаменита житомирська триатлетка Юлія Єлістратова здобула золоту та бронзову медалі на Відкритому Кубку Кіпру AYIA NAPA Triathlon.

Наразі збірні України з триатлону усіх вікових груп перебувають на закордонних передсезонних зборах. В період між тренуваннями лідер нашої команди Юлія Єлістратова вирішила взяти участь в змаганнях AYIA NAPA Triathlon.

Юлія вперше спробувала власні сили на середній дистанції – Middle Distance Triathlon. За підсумками змагань маємо визнати, що експеримент виявився більш ніж вдалим – Єлістратова здобула перемогу в своїй віковій групі та завоювала бронзову медаль в абсолютній категорії.

«Це був мій дебют на середній дистанції! Я думала про це кілька років, і нарешті отримала шанс спробувати власні сили, не перериваючи тренувальний процес. Я виступала без спеціальної підготовки і на власному прикладі зрозуміла, як це непросто – тепер я ще більше поважаю триатлетів-стаєрів та їхню наполегливу роботу. Загалом, я результатом задоволена. Але при цьому зазначу, що певні організаційні помилки кіпріотів мали місце – всі, хто добре виплив, були неправильно направлені на вело. Чоловіки першими здогадалися по зрізці виїхати на круги, а я розвернулася і потім поверталася. В підсумку, проїхала на вело зайвих 5 км і не змогла перемогти в абсолютній категорії», – розповіла знаменита чемпіонка.

Варто зауважити, що на AYIA NAPA Triathlon переважна більшість спортсменок виступали на спеціально пристосованих до цієї дистанції розділочних велосипедах і відповідно мали певну перевагу в цій площині, тоді як Юлія стартувала на шосейному. Що, в тім, не завадило їй продемонструвати свій звично високий рівень.

Нагадаємо, що наприкінці минулого року житомирська легкоатлетка Юлія Єлістратова виборола впевнену перемогу на етапі Кубка світу з триатлону у Еквадорі.


Будьте першим, хто прокоментував "Житомирянка Юлія Єлістратова підкорила нову “вершину”"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*