Житомиряни масово одягаються в секонд хендах, які уряд погрожує закрити (ОПИТУВАННЯ)

В Україні планують заборонити імпорт вживаного одягу. Така ініціатива стосуватиметься зокрема старого одягу, який ввозиться під виглядом гуманітарної допомоги, а потім потрапляє на прилавки секонд хендів.

Про це заявляв заступник голови Міністерства соціальної політики Олег Коваль ще 26 грудня 2019 року. Справа в тому, що такою «стежинкою» до сьогодні користувались чимало фіктивних благодійних організацій, які, не сплачуючи податки і не проходячи митний контроль в рамках, розроблених для гуманітарних вантажів, ввезений одяг продавали в секонд-хендах.

Журналісти Times.ZT вирішили дізнатися, як може вплинути такий закон на житомирян та чи користуються містяни товарами, бувшими у вжитку.

  • «Часто скуповуюсь у секонд хендах — зазвичай це дитячі речі, адже для немовлят інколи можна знайти одяг в ідеальному стані. А головне, що ціни не кусаються, адже на ринку, що дитяча, а що кофтинка для дорослого коштують практично однаково. Собі ж зазвичай купую лише якісний верхній одяг» — розповіла молода матуся Олена.
  • «Часто захожу в такі магазини, особливо коли приїжджаю в місто. Найчастіше купую саме футболки та кофтинки спортивного вуличного стилю, бо такі речі можна знайти в хорошому стані всього за 20-30 гривень, в той час, як в магазинах вони по 700 грн» — сказала школярка Діана, якій 17 років.
  • «Останнім часом одяг постійно купую в секонд хендах. Важлива звісно і якість, але я приходжу в останній день завозу, бо тоді ціни найнижчі і я можу собі дозволити щось купити, зважаючи на розмір пенсії. Часто знаходжу хороші спідниці, блузи й навіть плаття. Те, що люди масово ходять в магазини із вживаним одягом — це не плюс і не хороший показник для держави» — поділилась своєю думкою 60-літня Тамара.
  • «Іноді купую — частіш за все це куртки. Уже близько 5-ти років заходжу в такі магазини. Часто в секонд хендах можна знайти хороші речі — практично нові, але так трапляється не завжди» — розповів Дмитро, якому 25 років.
  • «Ніколи не заходжу в такі магазини і нічого там не купую. Я категорично відношусь до вживаного одягу і, тим більше, що можу дозволити собі купувати речі в нормальних магазинах» — сказала 37-річна Надія.
  • «Інколи трапляється, що купую вживані речі. Останній раз знайшов хороші майже нові джинси» — розповів Євгеній, якому 43 роки.
  • «Я взагалі не користуюся речами з секонд хенду. Проте востаннє купив там хорошого класичного піджака. Купувати в таких магазинах я не люблю, бо не знаю яка людина до цього носала ту ж саму футболку чи штани. Впевнений, що спеціальні засоби, які використовують для обробки одягу, погано впливають на людське здоров’я, а запах в такого одягу просто жахливий» — поділився своєю думкою студент Максим.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомиряни масово одягаються в секонд хендах, які уряд погрожує закрити (ОПИТУВАННЯ)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*