Житомиряни мітингують задля повернення маршруту №53: рух транспорту по вул. Покровській тимчасово перекрито (ВІДЕО) | Times ZT

Житомиряни мітингують задля повернення маршруту №53: рух транспорту по вул. Покровській тимчасово перекрито (ВІДЕО)

Сьогодні, 16-го серпня, житомиряни вийшли на мирний мітинг під тематичною назвою – “Для нас, без нас, “рішать” не треба! Поверніть нам право вибору транспорту”.

Відеозапис із акцією протесту оприлюднив на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook житомирський активіст Алексей Проноза.

Десятки протестуючих, які зібралися за переїздом на вулиці Звягельській, вимагають від місцевої влади відновлення ліквідованих напередодні маршрутів №53 та №53а, які курсували до мікрорайону Крошня.

На місці утворився затор.

Мирна акція-#протест по перекриттю вул. Покровська з вимогою до міської влади повернути транспортні сполучення району Крошня, що діяли до 6 серпня!"Для нас, без нас, "рішать" не треба! Поверніть нам право вибору транспорту"#протест#транспортЖитомира #крошня #маршрутки

Posted by Alexey Pronoza on Friday, 16 August 2019

А ми зазначимо, що декілька днів тому мешканці мікрорайону Крошня почали масово збирати підписи задля відновлення вищевказаних маршрутів. Загалом було зібрано близько 700 голосів “за”, але керівництво міста проігнорувало вимоги жителів, тому житомирянам нічого не залишилося, як вдатися до більш радикальних методів та організувати акцію-протесту із перекриттям доріг.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомиряни мітингують задля повернення маршруту №53: рух транспорту по вул. Покровській тимчасово перекрито (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*