Житомиряни про вакцинацію: «…я не кролик»

Усі ми розуміємо, що найголовніший людський ресурс — це здоров’я. У світі, який захопив covid-19, є безліч шляхів лікування та профілактичних заходів. Одним із найпопулярніших методів боротьби з коронавірусною інфекцією є вакцинація. Проте навіть у лікарів немає однозначної думки щодо цього. Тож ми вирішили поцікавитися, як житомиряни ставляться до такого запобіжного заходу.

Загалом було опитано близько 50 молодих людей, віком від 18 до 50 років. Всього лише 8% опитаних підтримують вакцинування, 28% — виступають проти, 64% — не мають однозначного ставлення.

«Дослідники остаточно не вивчили вплив вакцинації на організм людини та можливі побічні дії». «Багато випадків ускладнень після вакцини, також вона не є до кінця протестованою, а я не кролик». Більшість жителів міста побоюються побічних ефектів та неочікуваних наслідків для здоров’я. За даними опитування, змінити негативне ставлення житомирян до вакцинації могли б додаткові дослідження та безпосередні рекомендації лікарів. Також було зазначено, що позитивний досвід вакцинації знайомих та друзів може вплинути на думку людей.

Варто відмітити, що обговорювали питання вакцинації із сімейним лікарем лише 8% опитаних. Що свідчить про невисоку зацікавленість населення в цьому.

У будь-якому випадку, питання здоров’я — річ індивідуальна. І в більшості випадків страх вакцинації полягає у недостатній кількості інформації. Не соромтеся ставити своєму сімейному лікарю правильні запитання та будьте здорові!

Аліна Толкач

Будьте першим, хто прокоментував "Житомиряни про вакцинацію: «…я не кролик»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*