Житомиряни про заявку України на вступ до НАТО та ядерну війну (ВІДЕО)

Ще 30 вересня Україна подала заявку на вступ до НАТО у пришвидшеному порядку. Про це заявив президент Володимир Зеленський у черговому відеозверненні. 

Журналісти Times.ZT вирішили поцікавитися у житомирян, як вони сприйняли цю новину, чи не спровокує це путіна на чергові ядерні погрози та коли, на їх думку, Україна стане країною-членом НАТО. 

Як Ви відреагували на те, що Україна подала заявку на вступ до НАТО?

80% опитаних сприйняли цю новину позитивно. На їх думку, такий крок важливий, правильний і корисний для України. 10% опитаних ця новина приємно здивувала. Ще 10% нейтрально відреагували, адже вважають, що і без НАТО Україна дуже сильна країна, і присутність альянсу навряд чи щось суттєво змінить. 

Сподіваються, Україна не лише стане країною-членом НАТО, але і вступить ЄС. Також опитані зазначили, що це можливість для України мати гарних союзників, щоб не повторити в майбутньому те, що відбувається сьогодні. 

На Вашу думку, чи не спровокує це путіна почати війну з усім світом або знову вдатися до ядерного терору? 

90% не боїться залякувань путіна. На їх думку, він може вдатися до найжорстокішого сценарію за будь-яких обставин. Також опитувані наголошують, що українців не повинна цікавити думка путіна, і додають: «на думку цього божевільного маніяка вже ніхто не зважає». 

Як Ви вважаєте, коли Україна стане країною-членом НАТО?

За прогнозами опитуваних, вступ в НАТО залежить від багатьох факторів. 25% вважають, що це станеться навесні наступного року, 25% вважають, що на це питання важко відповісти. Ще 40% наголошують, що процес вступу розпочнеться після закінчення війни – через 1-2 роки. 10% вважають, що Україні для цього потрібно 2-3 місяці. 

Також додають, що перш за все, Україна має пройти всі бюрократичні етапи, ознайомитися з планом дій і умовами НАТО. 

Нагадаємо, заявку України на членство в НАТО офіційно обговорюватимуть в Альянсі.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомиряни про заявку України на вступ до НАТО та ядерну війну (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*