Житомиряни увірвались до міськради й вимагають звітів керівників комунальних підприємств під час сесії

На засідання бюджетної комісії сьогодні, 10 червня, прийшло більше 10 житомирян. Люди перервали розгляд питань, без запрошення зайшовши на засідання. Обурені мешканці міста  вимагають, щоб на  найближчому засіданні  сесії було розглянуто звіти керівників трьох комунальних підприємств стосовно водопостачання, транспорту та теплопостачання. Крім того, житомиряни вимагають захистити українську землю від продажу й звернутися в Кабмін. 

Нагадаємо, що чергове засідання сесії Житомирської міської ради призначене на 17 червня.

“Ми хочемо вас попередити, що 17 червня ми прийдемо до вас в рамках чергових акцій протесту і ми вимагаємо від вас, як наших обранців, поставити в порядок денний сесії звіт директора КП “Житомирводоканал” Андрія Нікітіна, звіт директора “Теплокомуненерго” Дмитра Рогожина та звіт КП ЖТТУ Андрія Нечуйвітра. Це перша порція “марлезонського балету”. 

А також ми хотіли б поцікавитися, чи є в порядку денному сесії звернення депутатського корпусу Житомирської міської ради щодо закону про землю. Чи підготовлено вами звернення до Кабінету міністрів, Уряду щодо недопущення продажу української землі під час економічної кризи?!”, – наголосив житомирянин Сергій Ткачук.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомиряни увірвались до міськради й вимагають звітів керівників комунальних підприємств під час сесії"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*