Житомиряни врятовані! Депутати облради об’єдналися заради святої мети

Депутати Житомирської облради пробили дно. Не знайшовши в області інших нагальних проблем,   заходилися опікуватися “моральністю,  духовністю та традиційними сімейними цінностями”. Ціле об’єднання створили, заяву написали!

Побачивши отаку “заяву”, одразу в уяві намалювалися огрядні дядечки, які трощать та палять свої дорогі автівки та будинки, роздають заощадження нужденним, а ще ганяють по Михайлівській житомирян нетрадиційної орієнтації, рвуть веселкові прапори та ходять колоною з закликом “Геть пі…в!!”

Та ні, це ж солідні люди, тож мають якусь програму конкретних дій і щось на меті більш важливе. 

Тож геть уявні видіння! Читаємо далі. Мета об’єднання  – «працювати над підготовкою та втіленням рішень, спрямованих пропагування моральності, духовності та здорового способу життя, захист традиційних сімейних цінностей, запобігання поширенню негативних явищ: тютюнопаління, алкоголізму, наркоманії, ВІЛ/СНІДу, дитячої порнографії, пропаганди гендерної ідеології та аморальних речей».

Важко сказати, що мають на увазі ці люди під моральністю та духовністю. Можливо, планують винести на сесію питання обов’язкового  відвідування житомирянами церков та бібліотек, чи самі, наче місіонери, підуть по дворам та школам, пропагуючи свою “духовність”. 

А ось уявити, яким чином виконуватимуться інші пункти цієї  “заяви”,  навіть страшно.  Чому серед хвороб виділили лише ВІЛ, наркоманію та алкоголізм? А як же ковід? Чи з ним все добре і лікарі самі справляються? 

Дитяча порнографія – то взагалі страшне, але начеб-то було у компетенції поліції. Чи вже ні? 

І вишенька на торті – “гендерна ідеологія”! Проте, для того, щоб з “чимось” боротися, це “щось” треба мати. І я не скажу за всю Україну, але конкретно на Житомирщині пропагандистів гендерної ідеології вкрай мало, в основному приїздять сюди на гастролі, переважна більшість населення навряд чи пояснить, що ж воно таке. То ж геть незрозуміло, кого переконуватимуть депутати, що чоловік – це чоловік, а жінка – то жінка. Хіба що самі попередньо рознесуть цю паскудну гендерну ідеологію, наче ковід, між населенням. Але навряд чи справляться за свою каденцію. То, може, нехай їдуть в Європу, там є з ким боротися. А ми тут якось самі розберемося.

З посту у Фейсбуці депутата обласної ради Руслана Годованого:

“Увійшов до міжфракційного об’єднання «За духовність, моральність та традиційні сімейні цінності». Його кількісний склад – 21 депутат Житомирської обласної ради, а це третина депутатського корпусу. Переконаний, що збереження та розвиток традиційних сімейних цінностей, які споконвіку були притаманні українському суспільству, зможуть зробити нашу країну щасливою та заможною”.

В нас ідеально налагоджена робота комунальних господарств області, немає корупції, не розпилюють ліси, не копають бурштин. Поліція нас надійно охороняє, дороги прокладені, вода та повітря чисті, з екологією все чудово, медицина перевершує ізраїльську, житомиряни забезпечені роботою, живуть в достатку, адже вся земля належить їм і дає щедрі врожаї, нужденних немає. 

І третина депутатів обласної ради просто в пошуках гідного заняття об’єднується в “гурток по інтересам”, щоб зробити нас ще щасливішими. Ви серйозно? Чи сподіваєтеся таким чином після завершення каденції знайти роботу в “95 кварталі”?

Фаїна ФЕЛЬДМАН

Будьте першим, хто прокоментував "Житомиряни врятовані! Депутати облради об’єдналися заради святої мети"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*