Сьогодні, 5 вересня, житомиряни та гості міста доєдналися до Всеукраїнського маршу за права тварин.
Подія зібрала зоозахисників міста з громадських організацій “Зоо-Дозор” і “Animal Help ZT”, співробітників КП “Центр захисту тварин” та просто небайдужих житомирян, які прийшли на марш разом зі своїми улюбленцями заявити про те, що Україна – це гуманна країна, якій не потрібні цирки, дельфінарії, контактні зоопарки та хутрові ферми.
Всеукраїнський марш за права тварин проходить в 30 містах України за ініціативи гуманістичного руху UAnimals.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2021/09/DSC_0120-1024x683.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2021/09/DSC_0131-1024x683.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2021/09/DSC_0138-1024x683.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2021/09/DSC_0123-1024x683.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2021/09/DSC_0141-1024x683.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2021/09/DSC_0133-1024x683.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2021/09/DSC_0118-1024x683.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2021/09/DSC_0148-1-1024x720.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2021/09/DSC_0166-1024x683.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2021/09/DSC_0161-1024x683.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2021/09/DSC_0170-1024x712.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2021/09/DSC_0160-616x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2021/09/DSC_0145-650x1024.jpg)
Будьте першим, хто прокоментував "Житомиряни вийшли на Всеукраїнський марш за права тварин (ФОТО)"