Житомиряни заборгували КП “Житомиртеплокомуненерго” понад 358 млн грн

Житомиряни заборгували КП "Житомиртеплокомуненерго" понад 358 млн грн

Загальний борг населення перед КП “Житомиртеплокомуненерго” наразі становить понад 358 млн грн. Про це заяввили у прес-службі підприємства.

Відтак аби полегшити тягар на міський бюджет, який дотує підприємство через економічно не вигідний для нього тариф, ЖТКЕ змушене звертатися до суду з позовами проти боржників. Так, лише за минулий рік підприємство подало до суду 590 позовів про стягнення боргів. В січні цього року було подано ще 36 таких позовів. Загальна сума позовних вимог становить понад 24 млн грн.

При цьому, за інформацією КП “Житомиртеплокомуненерго”, за тими позовами, що були подані у попередні роки суди міста за минулий та початок цього року розглянули та винесли рішення по 1400 справам. 98% рішень ухвалені на користь ЖТКЕ. Документи по них вже були передані виконавцям.

До суду підприємство предусім напрявляє позови проти боржників, які накопичили боргів на десятки тисяч гривень. Частина з них виїхала за кордон та заробляє гроші здаючи квартири, при цьому не розраховуючись за послуги теплопостачання.

Водночас тим, хто забажав зробити реструктуризацію своїх боргів підприємтсво йде на зустріч. По кожній такій заяві рішення приймається індивідуально. При цьому термін договору реструктуризації складає до 3 років.

Тож аби не потрапити у боргову яму на підприємстві закликають споживачів вчасно сплачувати за отримані послуги.

Нагадаємо також, що вже у найближчі півроку на українців очікує значне підвищення комунальних платежів.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомиряни заборгували КП “Житомиртеплокомуненерго” понад 358 млн грн"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*