Житомиряни заборгували за тепло понад 243 млн грн

Містяни не сплатили за послуги ЖТКЕ понад 243 млн грн. Наразі підприємство проводить роботу зі зменшення рівня заборгованості населення шляхом заключення угод про реструктуризацію боргів та позиванням до суду відносно злісних неплатників. Про це повідомили на самому КП “Житомиртеплокомуненерго”.

“У 2022 році було укладено 215 договорів на загальну суму близько 3 млн грн, у цьому році протягом 8 місяців маємо 163 договори на суму понад 4 млн грн. Договори заключаються за індивідуальним зверненням споживачів, на термін до 3 років.

Якщо протягом 2 місяців оплата відповідно до договору не надходить, справа передається до суду. Також договори про реструктуризацію не укладаються, якщо справа по боржнику вже розглядається у суді до винесення рішення.

Цього року вже подано до суду заяви про борги на загальну суму понад 14 млн грн, з яких по боргам на майже 12 млн грн вже прийнято рішення на користь ЖТКЕ,”

– йдеться у повідомленні.

На підприємстві закликають містян вчасно сплачувати за спожиті послуги і нагадують, що борги комунального підприємства обтяжують бюджет міста.

Нагадаємо також, що на КП “Житомиртеплокомуненерго” повідомили, що місто практично готове до нового опалювального сезону.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомиряни заборгували за тепло понад 243 млн грн"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*