Житомиряни зареєстрували петицію до міськради про необхідність поділу шкільних класів на групи для вивчення предметів

19 липня на електронній платформі громадських петицій було зареєстровано петицію до Житомирської міської ради  “Проти відміни поділу шкільних класів на групи при вивченні окремих предметів”.

Нагадуємо, що у Житомирських школах через брак фінансування учнів не ділитимуть на групи для вивчення української та англійської мов. 

Петицію зареєструвала житомирянка та мама школяра Тлустовська Ірина Вікторівна, яка у 2018 році, до звільнення, займала посаду  головного спеціаліста з питань соціально-трудових відносин в Управлінні праці та соціального захисту населення Житомирської райдержадміністрації.

Станом на сьогодні, 22 липня, впродовж чотирьох днів після реєстрації, петицію підтримало вже 256 користувачів із 300 необхідних для розгляду. 

Зокрема, в петиції йдеться :

“До батьків учнів шкіл та гімназій міста Житомира надійшла інформація про скасування у 2021-2022 навчальних роках поділу класів на групи з окремих предметів, для вивчення яких традиційно здійснюється поділ на 2-3 групи, зокрема йдеться про українську, англійську та другу іноземну мови, а також інші шкільні дисципліни. Зокрема, планується скоротити в 3-4 рази години вивчення української мови.

Скасування поділу на групи повністю зруйнує якість освітнього процесу в школах і гімназіях міста, що є особливо неприпустимим на фоні зниження якості навчання під час карантину.

Вимагаємо не допускати скасування поділу класів на групи з дотриманням вимог Міністерства освіти щодо поділу класів на групи при вивченні української мови, іноземних мов, трудового навчання, фізичної культури, лабораторних і практичних занять з профільних дисциплін в школах, гімназіях і ліцеях : у класах більше 27 учнів!!!”.

До кінця збору підписів залишилося 27 днів, тому про подальші рішення щодо фінансування поділу класів для вивчення української та іноземних мов в шкільних навчальних закладах Житомира  редакція Times.ZT повідомить згодом. 

Будьте першим, хто прокоментував "Житомиряни зареєстрували петицію до міськради про необхідність поділу шкільних класів на групи для вивчення предметів"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*