Житомирянин Дмитро Галич потай пише картини з перехожих | Times ZT

Житомирянин Дмитро Галич потай пише картини з перехожих

Більше 10 років він малював вас в уяві, поки ви, того не знаючи, просто прогулювались Михайлівською чи вражали його з першої зустрічі. Митець дививсь крізь натовп, знаходив людину-ідею, і в той час у його голові складались цілі картини й неймовірні портрети. Саме так 28-річний житомирянин Дмитро Галич зрозумів, що варто спробувати написати портрет, а до цього він вже розумівся в іконописі та стріт арті. 

Чоловік захоплюється малюванням ще з дитинства. 

“Спочатку я малював різні карикатури, а гарно почав малювати вже в садочку.  У 3 роки мені організували першу виставку. Це був мій дебют, навіть телебачення приїжджало і брало інтерв’ю у такого малюка”, – поділився Дмитро.

Фото: sanin.foto

Він також розповів, що у школі брав участь у різних конкурсах, виставках та змаганнях, неодноразово здобував призові місця та навіть гран-прі. 

Після закінчення навчального закладу житомирянин вступив до місцевого коледжу культури й мистецтв імені Івана Огієнка на спеціальність графічного дизайнера.

“Там я провчився три роки, але потім зрозумів, що дизайнер це не зовсім те, чого я хотів, тому повернувся до малювання. Писав ікони, а потім вже й портрети створював на замовлення, перемальовуючи їх з фото. Перші такі замовлення я приймав від друзів та їх знайомих, а потім “сарафанне радіо” зробило свою справу, тому сьогодні тільки написанням картин заробляю собі на життя”, – зазначив чоловік. 

Фото: Тетяна Монько

Зараз Дмитро Галич також розвиває свою сторінку в Instagram, а в майбутньому взагалі планує створити власний сайт, де продаватиме картини на замовлення й інші мистецькі роботи. Художник написав вже більше 30 картин. Дмитро розповів, що найбільше йому подобається творити масляними та акриловими фарбами, хоч вони й “вибагливі”.

“У мене є знайомий фотограф, який інколи допомагає мені відзняти роботи, оформити фірмовий стиль. Навички графічного дизайнера теж знадобились мені тут. Хочу виробити свій почерк, аби житомиряни впізнавали мої роботи серед конкурентів.Щоб розвинути власний бізнес зараз я покинув свою роботу й зосереджений на Instagram. За картину, в середньому, я беру 1200 гривень, а в місяць таких замовлень може бути 5-6”, – сказав художник.

Фото: Галич Дмитро

До того поки зрозумів, що до душі лише мистецтво, житомирянин встиг себе спробувати у різних професіях: працював за спеціальністю – графічним дизайнером, оператором комп’ютерного набору, секретарем керівника та навіть бухгалтером.

Проте, Дмитро настільки творчий та багатогранний, що не обмежився різносторонністю професій. 

Чоловік розповів й про інші свої хобі: “Крім малювання та розпису, я полюбляю співати під звуки гітари для друзів, також подобається дресирувати собак. Колись у мене була собака – вона знала 24 команди. Також часто цікавлюсь інноваційними технологіями”.

На вул. Михайлівську художник приходить ледь не щодень: “Головне щоб погода була тепла й сприятлива”, – каже він.

Фото: Дмитро Галич

Крім власних робіт, Дмитро Галич захоплюється такими видатними художниками, як Леонардо Да Вінчі – лише нещодавно закінчив писати Мону Лізу. 

“Зараз малюю “Мадонну”. Мені дуже подобається робити репродукції картин”, – поділився митець.  

На художні шедеври Дмитра надихає сім’я, батьки та друзі, а також звичайні перехожі, які “чомусь” запам’ятовуються хлопцю. 

Фото: sanin.foto

“Я вже створював портрети в стилі поп- та стріт-арт. Також займаюсь розписом фасадів будинків та одягу. Хочу відкрити свій бренд розпису одягу та створити виставку.  Планую це втілити приблизно через півроку. Не виключаю, що в майбутньому робитиму орнамент до різних сувенірів, чашок і посуду”, – сказав Дмитро.  

У житті художника були різні періоди, не оминули й “творчі кризи”, коли він хотів покинути малювання й довго не повертатися до нього.

“Як і у всіх людей, моя депресія могла початись через різні побутові проблеми чи невдачі, але невдовзі я завжди усвідомлював, що сумую за творчістю, й не можу жити так сильно ще чимось іншим”. Не покидаю надії, що в майбутньому займусь професією аерограф. Мені подобається розписувати автомобілі і це більш прибутково”, – пояснив житомирянин. 

Фото: Дмитро Галич

Поки художник малює вдома або на свіжому повітрі – на Михайлівській чи в парку Гагаріна, проте в  майбутньому хоче відкрити власну студію.

“Гамма кольорів на моїх картинах може бути різною – яскравою чи навпаки темною. Не так давно я також намалював картину Миколи Чудотворця, саме в день цього Святого”, – додав Дмитро Галич.

Його роботи вражають не лише сім’ю та друзів. Житомирянин вже отримує замовлення від іноземців та чиновників. Хлопець переконаний, що працювати над своїм розвитком потрібно щодня, не важливо мистецтво це, спорт чи навіть б’юті індустрія. 

Фото: Дмитро Галич
Фото: Тетяна Монько
Фото: Тетяна Монько
Фото: Дмитро Галич
Фото: Дмитро Галич
Фото: Дмитро Галич

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирянин Дмитро Галич потай пише картини з перехожих"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*