Житомирянин Лука Нетяга став Чемпіоном Світу з дзюдо серед дефлімпійців

Днями у Франції в місті Версаль завершилися змагання на Чемпіонаті Світу з з дзюдо серед спортсменів з порушеннями слуху.

У ваговій категорії до 90 кг житомирянин, вихованець ДЮСШ №2,  Лука Нетяга переміг дефлімпійського чемпіона з Росії Кадирова і здобув золото для своєї команди.

Вітаємо Луку та його тренерів – Сергія Товчигу та  Володимира Нетягу з перемогою!

Загалом національна дефлімпійська збірна посіла перше загальнокомандне місце на чемпіонаті світу з дзюдо.

Участь у змаганнях взяли 164 спортсмена з 26 країн світу, серед них 34 представники збірної України.

За три змагальні дні наша збірна завоювала 14 нагород, з них 7 золотих. Кульмінацією вдалого виступу українських дефлімпійців став тріумф у командному турнірі як чоловічої, так і жіночої команди.

У загальнокомандному заліку з 7 золотими і 7 бронзовими нагородами наша збірна посіла перше місце.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирянин Лука Нетяга став Чемпіоном Світу з дзюдо серед дефлімпійців"