Житомирянин просить владу прибрати сміттєзвалища на Богунському і Соколовському кар’єрах

Screenshot 12 740x437 - Житомирянин просить владу прибрати сміттєзвалища на Богунському і Соколовському кар’єрах

Також чоловік наголошує на потребі встановлення контейнерів для твердих побутових відходів.

Відповідне звернення було оприлюднене на сайті петицій до Житомирської міськради вчора, 3-го липня.

Житомирянин зазначив, що улітку, особливо в спеку, людей тягне до води, а найпопулярнішими місцями для відпочинку містян – є місцевий Гідропарк, Богунський та Соколовський кар’єри. Вже за традицією вони вважаються дикими і стихійними місцями не обладнаними для відпочинку, адже на цих територіях відсутні контейнери для збору ТПВ.

Незважаючи на вищевказане, одною з основних проблем відповідних місць для відпочинку автор петиції вважає байдужість відпочивальників до навколишнього середовища. Унасдіок цього вони поступово перетворюються на сміттєзвалища. Більшість навіть не рахуються з тим, що у відходах можуть знаходитись отруйні леткі речовини, хімічні сполуки, важкі метали, які разом з опадами можуть потрапляти у водойму через ґрунтові води.

“Ситуація критична, тому потребує негайного вирішення! Прошу вжити заходів, щодо ліквідації стихійного сміттєзвалища та розглянути можливість встановлення контейнерів для збору ТПВ в місцях де є під’їзд для забору сміття.”, – наголошує автор петиції.

Для того, щоб петиція потрапила на подальший розгляд уповноважених органів, вона повинна набрати не менш ніж 250 голосів “за” впродовж трьох місяців здня її оприлюднення.

Для того, аби підтримати вищевказане звернення, перейдіть за посиланням ТУТ.

А ми нагадаємо, як на Житомирщину знову привезли львівське сміття.


Будьте першим, хто прокоментував "Житомирянин просить владу прибрати сміттєзвалища на Богунському і Соколовському кар’єрах"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*