Житомирянин став призером Всесвітніх Ігор серед військовослужбовців (ВІДЕО)

Мешканець обласного центру Василь Шуптар здобув одне з призових місць на Всесвітніх Іграх серед військовослужбовців – 7th CISM Military World Games.

Змагання проходили з 16-го по 27-е жовтня в Китаї.

Нашому земляку вдалося вибороти срібну медаль та посісти друге місце з вільної боротьби у ваговій категорії 65 кілограм. Загалом у цій категорії змагалися 24 спорстмени.

Перед виходом до фіналу Василь вирвав перемогу у представника Танзанії, згодом житомирянин подолав індійського борця, а за ними й турка. Опісля наш спортсмен поборов спортсмена з Кореї. У фіналі Шуптар поступився лише нещодавньому чемпіону світу з Росії.

Наше видання щиро вітає Василя та його тренера Віктора Білокопитного.

Нагадаємо, житомирянин сьомий рік поспіль здобув перемогу на Кубку світу з кікбоксингу.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирянин став призером Всесвітніх Ігор серед військовослужбовців (ВІДЕО)"