Житомирянин став срібним призером на Чемпіонаті України з триатлону

Упродовж двох днів, з 22-го по 23-е червня, у Вишгороді проходив чемпіонат України з триатлону на олімпійській дистанції.

Спортсменам довелося змагатися у надскладних умовах, адже аномальна спека не покидає територію нашої держави. Дуже складну дистанцію триатлоністи долали у +35 градусів, і це лише у затінку!

Незважаючи на важкі умови змагань, житомирянин Єгор Мартиненко фінішував другим та став срібним призером чемпіонату.

Також наші земляки були третіми в естафеті мікс, поступившись лише командам зі столиці та Донецька.

А ми нагадаємо, що вихованці школи футболу «Полісся» вперше в історії стали чемпіонами України.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирянин став срібним призером на Чемпіонаті України з триатлону"