Житомирянин виманив у шукачів віддаленої роботи близько 20 тис грн

Прикордонники затримали при спробі втечі у Румунію кількох ухилянтів з Житомирщини

В результаті розслідування було встановлено, що чоловік розміщував у різних спільнотах в соціальних мережах та месенджерах оголошення з приводу віддаленої роботи. Пропозиція гарного заробітку за сортування кольорових олівців в домашніх умовах приваблювала немало шукачів «легких» грошей.

Отримавши відгук зацікавленого клієнта, чоловік далі продовжував спілкування телефоном, розповідав про всі переваги запропонованої діяльності та знову ж таки обіцяв чималий прибуток. Шукачам роботи для отримання партії олівців необхідно було оплатити лише доставку товару. У залежності від кількості отриманих канцелярських виробів сума до сплати коливалася від 400 до 1400 гривень. Однак після надходження коштів на банківських рахунок, вказаний роботодавцем, «клієнти» свого товару так і не отримували. Також чоловік блокував їх у соціальних мережах.

Таким чином зловмисник виманив у шукачів підробітку близько 20 тисяч гривень.

В результаті обшуків з помешкання чоловіка правоохоронці вилучили докази його протиправної діяльності: комп’ютерну техніку з фіксацією листувань з шукачами заробітку та банківську карту співмешканки, якою він, без її відома, користувався для своїх оборудок.

Нині фігуранту інкримінують вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 та ч. 2 ст. 190 (Шахрайство) КК України. Досудове розслідування у провадженні триває.

Горе-“бізнесмену” загрожує до трьох років ув’язнення.

Нагадаємо також, що понад пів мільйона гривень віддав шахраям мешканець Житомирщини.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирянин виманив у шукачів віддаленої роботи близько 20 тис грн"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*