Житомирянину Сергію Ващенку присвоєно почесне звання «Заслужений донор України»

Президент України Володимир Зеленський 1 грудня 2021 року присвоїв почесне звання «Заслужений донор України» – Сергію Ващенку резервісту Житомирського окремого батальйону територіальної оборони.

Сергій Володимирович має великий військовий досвід, починаючи зі строкової військової служби, мобілізації та проходження служби за контрактом. Від солдата до командира роти спробував себе чоловік під час виконання бойових завдання в зоні операції об’єднаних сил. Брав участь Житомирянин також і у навчальних зборах резервістів, де й уклав свій контракт про проходження служби у військовому резерві ЗСУ.

Щоб отримати почесне звання Заслуженого донора України чоловіку судилося пройти чималий шлях та неабияку жагу по досягненню своєї великої мети, а це більше 100 літрів крові, що є результатом спасіння десятків людей.

Став донором пан Сергій вперше у 1992 році, коли йому довелося прийти на допомогу своєму хресному, який потрапив у ДТП. Перша здача крові була необхідною, щоб врятувати життя рідній людині.

«Зрозумів, що безпечна кров потрібна завжди і я можу це робити, так як для мене це було зовсім не складно, головне добре поїсти не жирної їжі перед здачею та загалом вести здоровий спосіб життя. Бо кров та її компоненти використовуються для лікування поранених військових, допомагають рятувати життя вагітних та новонароджених…», – усвідомлено та з гордістю каже Сергій Володимирович.

«За першим дзвінком» приходив чоловік до Житомирського обласного центру крові 430 разів, в свою чергу це більше 100 літрів крові. Тільки вдумайтесь в цю цифру, скільки життів було врятовано завдяки такій Людині з добрим серцем.

«За іронією долі – продовжив Сергій посміхаючись,- там познайомився з медсестрою на ім’я Любов яка стала мені вірною супутницею по життю. Не буду лукавити, дружина відіграє важливу роль, саме її підтримка і любов є моїм дороговказом, за що я її дуже поважаю та ціную».

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирянину Сергію Ващенку присвоєно почесне звання «Заслужений донор України»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*