Житомирські депутати планують зупинити будівництво на Хлібній через суд

Перед початком позачергової сесії Житомирської міської ради в залі зібрались мешканці будинку 22 по вул. Хлібній, поруч з яким планують побудувати багатоповерхівку. Житомиряни обурені ситуацією, що за кілька метрів від їх житла розпочнеться будівництво.  Житомирян підтримав директор Житомирської ДЮСШ «Полісся», депутат міської ради Валерій Шевчук, який запропонував сесії негайно владнати проблему.

У минулому році міська рада не дозволила почати будівництво багатоповерхівки біля стадіону Спартак.  На початку лютого цього року ФОП Литвиненко, власник земельної ділянки, у суді скасував рішення міської ради. І вже днями там може розпочатися будівництво.

«Наскільки мені відомо, відбулось засідання суду, є ухвала від 5 лютого, в якій ФОП Литвиненко звернулась з позовом до суду про скасування депутатського рішення. Від юридичного департаменту апеляційне оскарження не поступило до суду», – вказав депутат міської ради Валерій Шевчук.

Керівник юрдепартаменту Євгеній Черниш пояснив, що для цього були вагомі причини, і апеляція тільки б затягнула прийняття рішення.

«Я вважаю, що це будівництво незаконне і воно є нагальним питанням, яке є у громади міста. Якби не такі обставини, якими супроводжується ця справа, то мабуть ми і не піднімали це питання. Тому пропоную прийняти звернення депутатів до ДАБК (ред. – Державна архітектурно-будівельна комісія), а юридичному департаменту пропоную подати апеляційну скаргу», – сказала Наталія Леонченко.

Врешті, депутати вирішили подати до суду апеляцію.

 

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирські депутати планують зупинити будівництво на Хлібній через суд"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*