pol_E1
Кальчук
PRONOZA

Житомирські депутати планують зупинити будівництво на Хлібній через суд

DSC 0699 Kopyrovat  - Житомирські депутати планують зупинити будівництво на Хлібній через суд

Перед початком позачергової сесії Житомирської міської ради в залі зібрались мешканці будинку 22 по вул. Хлібній, поруч з яким планують побудувати багатоповерхівку. Житомиряни обурені ситуацією, що за кілька метрів від їх житла розпочнеться будівництво.  Житомирян підтримав директор Житомирської ДЮСШ «Полісся», депутат міської ради Валерій Шевчук, який запропонував сесії негайно владнати проблему.

У минулому році міська рада не дозволила почати будівництво багатоповерхівки біля стадіону Спартак.  На початку лютого цього року ФОП Литвиненко, власник земельної ділянки, у суді скасував рішення міської ради. І вже днями там може розпочатися будівництво.

DSC 0703 Kopyrovat  300x200 - Житомирські депутати планують зупинити будівництво на Хлібній через суд

«Наскільки мені відомо, відбулось засідання суду, є ухвала від 5 лютого, в якій ФОП Литвиненко звернулась з позовом до суду про скасування депутатського рішення. Від юридичного департаменту апеляційне оскарження не поступило до суду», – вказав депутат міської ради Валерій Шевчук.

Керівник юрдепартаменту Євгеній Черниш пояснив, що для цього були вагомі причини, і апеляція тільки б затягнула прийняття рішення.

DSC 0713 Kopyrovat  300x200 - Житомирські депутати планують зупинити будівництво на Хлібній через суд

«Я вважаю, що це будівництво незаконне і воно є нагальним питанням, яке є у громади міста. Якби не такі обставини, якими супроводжується ця справа, то мабуть ми і не піднімали це питання. Тому пропоную прийняти звернення депутатів до ДАБК (ред. – Державна архітектурно-будівельна комісія), а юридичному департаменту пропоную подати апеляційну скаргу», – сказала Наталія Леонченко.

Врешті, депутати вирішили подати до суду апеляцію.

DSC 0704 Kopyrovat  300x200 - Житомирські депутати планують зупинити будівництво на Хлібній через судDSC 0706 Kopyrovat  300x200 - Житомирські депутати планують зупинити будівництво на Хлібній через судDSC 0708 Kopyrovat  300x200 - Житомирські депутати планують зупинити будівництво на Хлібній через суд  DSC 0716 Kopyrovat  300x200 - Житомирські депутати планують зупинити будівництво на Хлібній через суд

  • 8
    Поширили:

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирські депутати планують зупинити будівництво на Хлібній через суд"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*