Житомирський штаб Порошенка масово відкликає своїх спостерігачів

В Житомирі повністю сформували дільничні виборчі комісії, набравши необхідну кількість членів, в тому числі і від кандидата Петра Порошенка.

Проте за інформацією Житомирської окружної виборчої комісії, тепер у Порошенка масово відкликають своїх спостерігачів.
Взагалі, організація проведення другого туру виборів не лише в Житомирі, але й в Україні в цілому виявилася досить екстремальною.

Менше тижня тому в Житомирській ОВК бідкалися про відсутність необхідної кількості членів ДВК. Днями у штабі Зеленського заявляли, що Порошенко таким чином саботує проведення другого туру президентських виборів.

Критична ситуація на дільницях склалася в Житомирській, Чернігівській, Одеській, Луганській, Дніпропетровській, Кіровоградській областях та у столиці, переконують у кандидата.

«Нестача людей виникла від того, що кандидат у президенти Порошенко подав недостатнє число для формування комісій. І тут зрозуміло одне: мала кількість людей у дільничних комісіях може значно вплинути на якість проведення голосування», — заявляє команда Зеленського.

Проте, незважаючи на жахаючі прогнози Зе команди, необхідна кількість членів ДВК все ж знайшлася. Членів комісій на ДВК добрали в тому числі і за рахунок відкликаних спостерігачів.

«Ми відкликали їх для того, щоб поставити членами комісій, — відкрив завісу над «таємницею» Олександр Рабінович, голова Житомирського обласного осередку «БПП „Солідарність“. — Одна людина не може бути одночасно у двох статусах. Подання направлені, комісії сформовані».

Схоже, що житомирянам не доведеться червоніти за своє місто. Принаймні в нас вибори відбудуться.

  • 12
    Поширили:

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирський штаб Порошенка масово відкликає своїх спостерігачів"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*