Житомирщина друга за кількістю хворих на «корону», силовики слідкуватимуть за дотриманням карантину та штрафуватимуть

Кількість хворих на COVID-19 у Житомирській області невпинно зростає. Лише за суботу, 31 жовтня, кількість нових хворих склала 707. У Житомирській ОДА кажуть, що контроль за дотриманням карантинних заходів значно посилять.

«Насправді ситуація дуже важка. Від сьогодні Житомир, всі міста обласного значення та 13 районів знаходяться в червоній зоні. За минулий тиждень у нас дуже великий приріст, ми вийшли на 2 місце в Україні за кількістю захворюваності на 100 тис, в суботу було зафіксовано 707 нових випадків. Більше було виявлено тільки в Харківській області, але в там в цей день було здійснено більше 3000 ПЛР-тестів, а в нас було 1300. Вчора ми провели нараду із силовиками, і ми будемо жорстко перевіряти дотримання карантинних заходів, силовики будуть складати протоколи, будемо нараховувати штрафи», – зауважив голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко.

 

 

 


Будьте першим, хто прокоментував "Житомирщина друга за кількістю хворих на «корону», силовики слідкуватимуть за дотриманням карантину та штрафуватимуть"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*