Житомирщина – лідер за виконанням планового завдання з мобілізації військовозобов’язаних

Житомирщина - лідер за виконанням планового завдання з мобілізації військовозобов'язаних

Житомирщина – наймілітарізованіша область в Україні. 25% житомирян, які були на обліку до війни, наразі вже служать.

Про це в інтерв`ю «Суспільному» розповів т. в. о. начальника Житомирського ОТЦК та СП полковник Олексій Бєланов.

“25% людей, які були на обліку до війни, вже служать. Це не враховуючи того, що у нас були три повністю скомплектовані великі військові бригади, два полки і решта невеличких військових частин, окремі батальйони і тому подібне. А з тих людей, які у нас стояли на військовому обліку, 25% вже служать — це дуже велика цифра, – розповідає полковник. В Ізраїлі під час семиденної війни 10% пішло всього населення, а у нас 25% із тих, хто був на обліку,

– зазначив Бєланов.

Таку ситуацію полковник пояснює відсутністю в області значної кількості стратегічних підприємств порівняно з промисловими регіонами країни.

“Житомир менш промисловий регіон, ніж деякі інші, і великий відсоток бронювання там є, а у нас такого немає. Приклад, у Полтавській області, де основні газові родовища, там в три – чотири рази більше людей заброньовано, ніж в Житомирській області. Ось це питання, через що у нас трішки більше людей вільних, у них більше зайнятих на критично важливій інфраструктурі і більше заброньовується людей. На прикладі нашої області, то це різниця в 30 тисяч людей, між нами і Полтавою,”

– акцентував полковник.

Щоправда і серед непромислових регіонів на Житомирщині найбільший відсоток мобілізованих. Чому – начальник ОТЦК не пояснив. А тим часом мобілізаційні заходи в області лише посилились.

Нагадаємо також, що в Україні хочуть мобілізувати обмежено придатних чоловіків та студентів.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирщина – лідер за виконанням планового завдання з мобілізації військовозобов’язаних"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*