Житомирщина може опинитись в «червоній» зоні вже за тиждень

Житомирська область найближчим часом потрапить в “червону” зону карантинних обмежень.

Про це сьогодні, 13 жовтня, розповіла заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко:

«На сьогодні в нас 15 лікарень, як надають допомогу ковідним хворим. Маємо більше 2070 ліжок для таких хворих, більша половина з яких вже заповнена, адже рівень госпіталізації дуже високий. На лікуванні перебуває 1152 особи. Центральна районна лікарня імені Потєхіна Коростишівської міської ради має взагалі 79% заповненості ліжок, а “Лікарня № 1” ЖМР має 77% заповненості ліжок.

Саме через таку заповненість ліжок і високий рівень госпіталізації ми можемо незабаром потрапимо до „червоної“ зони, а це, як відомо, призведе до певних обмежень. 

І крім раніше відомих заборон „червоної“ зони маємо ще посилені правила пасажирських перевезень з 21 жовтня для „жовтих“ та „помаранчевих“ зон. І тоді вже недостатньо просто одягнути маску — потрібно мати ковідні сертифікати як пасажирам, так і водіям транспорту з регулярних чи нерегулярних перевезень.

Поки медична система охорони здоров’я Житомирщини справляється з навантаженням, проте з таким високим рівнем госпіталізації хворих і такою кількістю заповнених ліжок, як зараз, ми вже через тиждень опинимось в  „червоній“ зоні. »

Нагадаємо, що на Житомирщині за минулу добу зареєстровано 462 людини, хворих на ковід і 20 летальних випадків від ускладнення хвороби.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирщина може опинитись в «червоній» зоні вже за тиждень"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*