Житомирщина: на узбіччі дороги водій виявив двох непритомних дітей

Screenshot 12 1 - Житомирщина: на узбіччі дороги водій виявив двох непритомних дітей

Під час огляду медиків “швидкої”, яких чоловік одразу викликав на місце знахідки, було встановлено, що діти ймовірно отруїлися алкоголем.

Інформація про двох малолітніх, які лежать прямо на узбіччі дороги надійшла до лікарів від водія, який у цей самий час проїжджав повз та випадково помітив їх. Дітей одразу госпіталізували до медичної установи із попереднім діагнозом “отруєння алкоголем”.

Згодом було з’ясовано, що хлопці 2010 та 2011 року народження живуть разом із матір’ю в одному з сіл районного центру. Родина перебуває на обліку у соцслужб.

Коли діти прийшли до тями, то розповіли правоохоронцям, що напередодні ввечері разом із старшими товаришами знаходилися на місцевому стадіоні. Один із дев’ятикласників мав при собі алкоголь та запропонував спробувати меншим. Хлопчаки випили, а по дорозі додому обидва відчули себе дуже погано, після чого вони нічого не пам’ятають.

Наразі діти перебувають у лікарні під пильним наглядом медиків, а правоохоронці встановлюють всі обставини жахливої події.

Screenshot 11 1 - Житомирщина: на узбіччі дороги водій виявив двох непритомних дітей

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирщина: на узбіччі дороги водій виявив двох непритомних дітей"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*