Житомирщина отримає майже 5 тис доз німецької вакцини Pfizer вже цих вихідних | Times ZT

Житомирщина отримає майже 5 тис доз німецької вакцини Pfizer вже цих вихідних

Сьогодні, 16 квітня, в Україну доставили перші 117 тисяч доз вакцини від COVID-19, яку виготовила німецька компанія Pfizer. Тому вже в суботу-неділю Житомирщина отримає свої 4680 доз. Про це у Facebook повідомив голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко:

“Цими вакцинами ми будемо прищеплювати наших громадян, які перебувають в будинках-інтернатах, будинках для людей похилого віку та співробітників цих будинків. Також буде вакциновано працівників Державної служби з надзвичайних ситуацій та прикордонної служби.

Температура зберігання вакцини становить мінус 60-70 градусів, після розморожування флакону препарат може зберігатися не більше 5 діб при температурі мінус 2-8 градусів за Цельсієм. За дотримання необхідної температури при перевезенні вакцини відповідає фармацевтична компанія Farmasoft, яка здійснюватиме транспортування”.

Вакцина від Pfizer-BioNTech – це вакцина проти COVID-19, розроблена німецькою компанією BioNTech спільно з американським фармакологічним концерном Pfizer. 

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирщина отримає майже 5 тис доз німецької вакцини Pfizer вже цих вихідних"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*