Житомирщина посіла 3 місце в Україні за кількістю хворих на «корону»

Кількість хворих на COVID-19 на Житомирщині невпинно зростає, лікарні заповнені пацієнтами, не вистачає ліжок та балонів з киснем. У Житомирській ОДА стверджують, що в лікарні першої та другої хвилі вже перерахували 18 млн грн  на лікування ковід-хворих. 

«За останній тиждень на ковід захворіло 2400 наших жителів. Ми сьогодні вже займаємо 3 місце в Україні за кількістю хворих. Одужало — 1016 людей, померло — 34. Ситуація складна і потребує уваги. Середня завантаженість ліжок в області 78%. Місць ліжкового фонду вже не вистачає, і справа не лише в ліжках, бо ще потрібно підвести кисень до них, чим ми зараз і займаємося. Ми вже перерахували на районні лікарні 1 та 2 хвиль 18 млн 400 тис грн для лікування ковід хворих. На минулому тижні було підписано розпорядження, яким ми рекомендуєм у Житомирі перевести лікарню № 2  імені В. П. Павлусенка та Станишівську районну повністю на лікування хворих на ковід. Якщо буде необхідно, ми будемо збільшувати ліжка», –  розповіла заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко. 

В.о. начальника управління охорони здоров’я Житомирської ОДА Сергій Березовський застерігає, що крім коронавірусу, ще маємо сезонні захворювання на грип та ГРВІ:

«Кожного тижня кількість хворих збільшується. Поки ми ще не бачимо, щоб ця ситуація стабілізувалася, а попереду ще сезонні епідемії грипу та ГРВІ, тому ситуація буде ускладнюватися. На лікування хворих в області на ковід використовується 800-900 балонів на тиждень. Наразі на кисневій підтримці перебуває 130 людей і 8 на апараті ШВЛ. На сьогодні за нашими даними завантаженість лікарні № 2 складає 100% – це хворі і пацієнти з підозрою. Найбільш завантажена Андрушівська центральна районна лікарня». 

 

 

 

 

 

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирщина посіла 3 місце в Україні за кількістю хворих на «корону»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*