Житомирщина спрямувала близько 765 млн. грн на військові потреби

Сьогодні, 16 березня, під час сесії Житомирської обласної ради постало питання щодо коштів, виділених на підтримку військових. 

За словами депутата обласної ради Сергія Крамаренка, у 2022 році додаткові надходження до обласного бюджету склали 700 млн. грн за рахунок податків, що сплачували військові, втім, сума допомоги військовим частинам склала всього 9 млн. грн:

«При виконанні бюджету 2022 року у нас прийшло значне збільшення надходжень до обласного бюджету. Ми бачимо більше 700 млн. грн додаткових надходжень в порівнянні з 2021 роком. Очевидно, що це через те, що наші хлопці боронять Україну, отримують надбавки та сплачують податки на території Житомирщини. Однак, коли проводився аналіз видатків, і те, скільки коштів було направлено військовим, то тільки 8-9 млн. грн було направлено на допомогу нашим військовим частинам. Чи не здається вам, що це неправильно, що хлопці нам в бюджет дали 700 млн. грн, а ми їм у відповідь близько 9 млн. грн?». 

Як пояснив директор департаменту фінансів Віктор Венцель, загальна сума коштів спрямованих з обласного бюджету на військові потреби склала 765 млн. грн:

«Якщо ви згадали інфографіку, то там є така позиція: „Заходи з територіальної оборони“. Тобто в сукупності, на це було виділено кошти виключно з обласного бюджету близько 26 млн. грн. Крім того, місцеві бюджети області також спрямовували кошти на відповідні військові формування та заходи з територіальної оборони, а  також на ті видатки, які пов’язані зі збройною агресією, ліквідацією наслідків збройної агресії, відновленням інфраструктури тощо. Загалом в області ця сума складає 765 млн. грн, яка виключно пов’язана з тим, що у нас війна. Щодо того, чи не замала це сума, то згідто з тими запитами, які були надіслані на Житомирську ОВА, всі звернення були розглянуті і в межах тих побажань і пропозицій були задоволені». 

Нагадаємо, у Житомирі відновлять роботу тролейбусів і трамваю.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирщина спрямувала близько 765 млн. грн на військові потреби"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*