Житомирщина: цьогоріч 273 заклади готові прийняти дітей для відпочинку та оздоровлення

Screenshot 23 3 - Житомирщина: цьогоріч 273 заклади готові прийняти дітей для відпочинку та оздоровлення

Цього літа у Житомирській області активно працюватимуть 273 заклади для оздоровлення та відпочинку та 504 мовні табори для діток.

Відповідну інформацію оприлюднила керівник відділу сімейної, гендерної політики та по роботі з ОТГ департаменту праці, соціальної та сімейної політики облдержадміністрації Тетяна Шмаюн.

«Цьогоріч з обласного бюджету спрямують близько 10,5 мільйонів гривень для оздоровлення та відпочинку маленьких мешканців регіону. Співфінансуватимуть все це райони, міста та ОТГ.”, – розповіла детальніше Тетяна Шмаюн.

Станом на сьогоднішній день, на Житомирщині працює 273 заклади, з яких 11 закладів – для оздоровлення, 262 – це пришкільні табори при навчальних заклад та 504 – це мовні табори.

А ми відзначимо, що напередодні влада погодила граничну вартість путівки на три тижні у розмірі 6,5 тисяч гривень для закладів відпочинкового типу та 8,4 тисяч гривень для закладів санаторного типу.

Також нагадаємо, що декілька закладів відпочинку та оздоровлення дітей Житомирщини цього літа не відкриють.


Будьте першим, хто прокоментував "Житомирщина: цьогоріч 273 заклади готові прийняти дітей для відпочинку та оздоровлення"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*