Житомирщину включать до програми ООН щодо виплат допомоги переселенцям | Times ZT

Житомирщину включать до програми ООН щодо виплат допомоги переселенцям

Голова Житомирської військової адміністрації разом з мером Житомира зустрівся з представниками Всесвітньої продовольчої програми ООН. В рамках зустрічі домовились про включення Житомирської області до програми виплат допомоги переселенцям в рамках спільної програми з Урядом. Про це повідомили у пресслужбі Житомирської ОВА.

Окремо розглянули реальні потреби громад області та допомогу переселеним громадянам і вразливим групам населення аби продовжити співпрацю в єдиній системі.

Насамперед Уряд України спільно з ООН запускає програму виплат вимушеним переселенцям, які потребують додаткового захисту. Вимушені переселенці зможуть отримати по 2200 грн кожен місяць на кожного члена родини. Про умови участі у програмі буде повідомлено найближчим часом. Додатково обговорили питання технічної частини – введення реєстрів внутрішньо переміщених осіб, завдяки чому можна прискорити отримання міжнародної допомоги.

“У наших громадах наявні відповідні програми, через які й здійснюється реєстрація ВПО, функціонують ЦНАПи, які є у кожній громаді, ефективно працює Прозорий офіс в Житомирі. Тож допомога може бути надана максимально швидко. Протягом усього часу війни, завдяки програмі вдалося допомогти близько півтора мільйона українців, що перебувають в гуманітарній кризі”, – сказав Віталій Бунечко.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирщину включать до програми ООН щодо виплат допомоги переселенцям"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*