Житомирська «Агенція розвитку міста» хоче купити інформаційні табло з індикатором швидкості руху авто вартістю в 600 тис грн

Комунальна установа «Агенція розвитку міста» Житомирської міськради оголосила тендер на закупівлю інформаційних табло з індикатором швидкості руху автотранспортних засобів вартістю 600 тис грн. 

Відповідне оголошення оприлюднили 25 березня на Prozorro. КУ «Агенція розвитку міста» Житомирської міської ради планує закупити чотири інформаційних табло з індикатором швидкості руху автотранспортних засобів. Очікування вартість – 660 000 грн. Свої тендерні пропозиції учасники можуть подати до 12 квітня. 

Директор «Агенції розвитку міста» Борис Пахолюк розповів, що із місцем встановлення інформаційних табло ще не визначилася, а кошти на закупівлю табло грантові:

«Ми ще визначаємося із місцем встановлення цих радарів. Зараз ми лише оголосили закупівлю, і поки вона буде проходити, ми будемо обговорювати потенційні місця, де їх можна буде встановити, де вони будуть доречні. В минулому році два таких табло встановили на Шевченка 105 б, біля 24 ліцею, і отримали багато позитивних відгуків. Це міжнародний проєкт „TUMI: шлях до школи“, в рамках якого ініційовані різні заходи, пов’язані із розвитком сталої мобільності, підвищенням безпеки пішоходів та стимулюванням водіїв дотримуватися правил дорожнього руху. Це не бюджетні кошти, а грантові. В нас залишилися кошти, які ми зекономили за результатами проведення попередніх закупівель на різні компоненти проєкту. Ми звернулися в цьому році до наших німецьких партнерів із пропозиціями, і вони погодили встановлення інформаційних табло. Після того, як отримали погодження від німців, оголосили додаткову закупівлю на чотири інформаційних табло, які ми встановимо в Житомирі, але де саме, ми ще узгоджуємо».

Згідно з договором постачальник зобов’язаний буде не лише виготовити інформаційні табло з радіолокаційними індикаторами швидкості руху авто, а й встановити.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирська «Агенція розвитку міста» хоче купити інформаційні табло з індикатором швидкості руху авто вартістю в 600 тис грн"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*