Житомирська ДЮСШ «Полісся» розгромила ДЮСШ Бердичів (ФОТО)

Вчора, 27 жовтня, на стадіоні «Спартак Арена» ДЮСШ «Полісся» розгромила ДЮСШ Бердичів з рахунком 6:0.

Цієї неділі на стадіоні «Спартак Арена» відбувся матч Дитячо-юнацької футбольної ліги України між командами ДЮСШ «Полісся» та ДЮСШ Бердичів Ю-17, де житомиряни «в суху» розгромили бердичівлян з рахунком 6:0.

Про свої жорсткі наміри житомиряни заявили одразу, адже кінець першого тайму закінчився з рахунком 3:0. Слабкий захист бердичівських воріт та швидка реакція ДЮСШ «Полісся» зробили свою справу: м’яч аж ніяк не хотів летіти до рук воротаря ДЮСШ Бердичів.

Велику надію мали вболівальники з Бердичева, що їхня команда змінить ситуацію у другому таймі. І це їй таки вдалося,адже вже у другому таймі гравці пропустили ще три м’ячі у свої ворота. А от забити, бодай один м’яч, бердичівлянам так і не вдалося.

Житомирян така гра потішила, задоволеними лишилися не лише дорослі, а й діти.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирська ДЮСШ «Полісся» розгромила ДЮСШ Бердичів (ФОТО)"