Житомирська каноїстка “вибила” собі місце у фіналі чемпіонату світу

Наша землячка, каноїстка Анастасія Четвертікова, яка є чемпіонкою Європи серед молоді здобула місце у фіналі ліцензійного чемпіонату світу.

На змаганнях з веслування на байдарках і каное, які відбулись напередодні, 21-го серпня, у Сегеді Анастасія “вибила” перше місце та здобула “золото” у заїзді на 500-метрову дистанцію.

Житомирська спортсменка майже на 5 секунд випередила каноїстку з Росії, яка отримала “срібло”, прийшовши другою.

Наразі Анастасія готується до фіналу, який відбудеться вже завтра, 23-го серпня.

Нагадаємо, як спортсмени Житомирщини вибороли 19 медалей на легкоатлетичних змаганнях.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирська каноїстка “вибила” собі місце у фіналі чемпіонату світу"