Житомирська лікарня №2 знову прийматиме хворих на COVID-19

Комунальне підприємство “Лікарня №2 імені В. П. Павлусенка” Житомирської міської ради вже невдовзі лікуватиме хворих на коронавірус в стаціонарі. 

Таке рішення вчора, 29 вересня, прийняла Національна служба здоровя України. 

“Вчора ми захистили ще одну лікарню, яка найближчим часом буде включена до лікарень, які надають допомогу ковідним хворим. Це лікарня №2, де нам вдалося додати ще 170 додаткових ліжок для того, щоб надавати допомогу ковідним хворим. На сьогоднішній день завантаженість ліжок в цілому, які надають допомогу ковідним хворим, становить 54%”, – пояснила перша заступниця голови Житомирської облдержадміністрації Наталія Остапченко.

Вона також розповіла, що на апаратах штучної вентиляції легень станом на 30 вересня знаходиться 12 пацієнтів, а кисневу підтримку отримують 326  із 565 всіх хворих, які зараз перебувають в лікарнях. Вона також розповіла, що на апаратах штучної вентиляції легень станом на 30 вересня знаходиться 12 пацієнтів, а кисневу підтримку отримують 326  із 565 всіх хворих, які зараз перебувають в лікарнях. 

“Із всіх захворівших, які знаходяться в нас в лікарні лише 5,7% людей, які все-таки отримали щеплення. Станом на сьогоднішній день жодної вакцинованої людина, яка хворіє на ковідну хворобу, не померло. Тобто якщо вони хворіють, і потрапляють в лікарню, то вони залишаються живі. 

Сьогодні вранці ми вже отримали рішення керівника робіт вищого рівня з ліквідації надзвичайних ситуацій про те, що лікарня №2 найближчими днями вже може прийняти пацієнтів. Такої потреби, щоб вона негайно приймала пацієнтів немає, але вона вже включена в перелік лікарень, які надають ковід хворим допомогу і отримує з НСЗУ відповідний пакет послуг, який буде оплачувати цю допомогу. В минулий етап пандемії, коли в нас була дуже висока захворюваність, ця лікарня майже до 300 ліжок могла прийняти на ковід”, – сказала Наталія Остапченко.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирська лікарня №2 знову прийматиме хворих на COVID-19"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*