Житомирська міська рада ліквідувала несанкціоноване сміттєзвалища у центрі міста

Житомирська міська рада ліквідувала несанкціоноване сміттєзвалища у центрі міста

Завдяки втручанню екологів Житомирська міська рада ліквідувала стихійне сміттєзвалище в центрі міста. Про це повідомили у Державній екологічній інспекції Поліського округу.

Виконавчий комітет Житомирської міськради офіційним листом повідомив Державну екологічну інспекцію Поліського округу про те, виконавцем послуг з вивезення побутових відходів на прибудинковій території біля контейнерного майданчика по збору твердих побутових відходів по вул. Леха Качинського, 14 виконано роботи по прибиранню території.

Наразі зазначена територія перебуває у задовільному санітарному стані, що підтверджується, зокрема, й надісланими міськрадою фотознімками,”

– йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, ситуацію щодо порушення санітарних правил утримання прибудинкової території по вул. Леха Качинського, 14 небайдужі містяни оприлюднили у соцмережах 27 лютого. Реагуючи на відеодоказ, екологи обстежили зазначену територію та встановили факт неприйнятного стану контейнерного майданчику та території, суміжної з ним, нагромадження відходів на території, яке відбувається попри наявність контейнерів для збору сміття. Як наслідок, на адресу Житомирської міської ради було направлено вимогу навести лад на прибудинковій території.

Нагадаємо також, що днями екологи виявили нові стихійні сміттєзвалища і в Богунському районі Житомира.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирська міська рада ліквідувала несанкціоноване сміттєзвалища у центрі міста"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*