Завдяки втручанню екологів Житомирська міська рада ліквідувала стихійне сміттєзвалище в центрі міста. Про це повідомили у Державній екологічній інспекції Поліського округу.
“Виконавчий комітет Житомирської міськради офіційним листом повідомив Державну екологічну інспекцію Поліського округу про те, виконавцем послуг з вивезення побутових відходів на прибудинковій території біля контейнерного майданчика по збору твердих побутових відходів по вул. Леха Качинського, 14 виконано роботи по прибиранню території.
Наразі зазначена територія перебуває у задовільному санітарному стані, що підтверджується, зокрема, й надісланими міськрадою фотознімками,”
– йдеться у повідомленні.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/430810392_929931915800018_9079754029488177635_n.jpg)
Нагадаємо, ситуацію щодо порушення санітарних правил утримання прибудинкової території по вул. Леха Качинського, 14 небайдужі містяни оприлюднили у соцмережах 27 лютого. Реагуючи на відеодоказ, екологи обстежили зазначену територію та встановили факт неприйнятного стану контейнерного майданчику та території, суміжної з ним, нагромадження відходів на території, яке відбувається попри наявність контейнерів для збору сміття. Як наслідок, на адресу Житомирської міської ради було направлено вимогу навести лад на прибудинковій території.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/430721315_929931892466687_768664231063187038_n.jpg)
Нагадаємо також, що днями екологи виявили нові стихійні сміттєзвалища і в Богунському районі Житомира.
Будьте першим, хто прокоментував "Житомирська міська рада ліквідувала несанкціоноване сміттєзвалища у центрі міста"