INNA BILA
IT LAB STUDIO
HOVER

Житомирська міська рада поділила 8 млн грн субвенції на зарплату освітянам та компенсацію переплати за стаціонарний зв’язок

Za dva misyaci biznes spilnota Hmelnichchini splatila ponad 700 milyoniv griven podatkiv i zboriv  1 2016 03 06 10 44 24 7065 690x437 - Житомирська міська рада поділила 8 млн грн субвенції на зарплату освітянам та компенсацію переплати за стаціонарний зв’язок

Житомирська міська рада використає освітню субвенцію у розмірі 8 млн грн на заробітну плату працівникам освіти та виплатить компенсацію пільговикам, які переплатили Укртелекому за зв’язок.  

Сьогодні, 2 вересня, під час засідання сесії ЖМР були внесені зміни до бюджету Житомирської міської ОТГ на 2020 рік. Таким чином, освітню субвенцію у розмірі 8,166,800 грн розподілили на заробітну плату працівникам освіти.

Замість 50 тис грн на виготовлення техдокументації по аеропорту, використовують 40 тис грн.

Крім того, Житомирська міська рада виплатить ПАТ Укртелекому кошти за послуги зв’язку для пільгових категорії та компенсує витрати пільговикам, які переплатили:

«У 2017 році держава перестала фінансувати пільги за стаціонарний зв’язок, і Укртелеком замість того, щоб звертатися до держави за компенсацію цих коштів, звертався до місцевих органів самоврядування. Вже є кілька рішень суду, що ми повинні виплатити кошти, і Укртелеком пішов на такий шантаж, коли людям виставляє повну вартість за обслуговування телефону. Ми частково готові заплатити кошти Укртелекому, але ми запропонували людям заплатити кошти за цю компенсацію. Ми платимо їм, а вони потім вирішують, потрібен їм цей стаціонарний телефон, чи ні. Думаю, що з часом половина людей відмовиться від цих телефонів, і претензій до міської ради буде менше», — пояснив міський голова Сергій Сухомлин.

 Будьте першим, хто прокоментував "Житомирська міська рада поділила 8 млн грн субвенції на зарплату освітянам та компенсацію переплати за стаціонарний зв’язок"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*