Житомирська міськрада повторно оголосила тендер на ремонт вул. Театральної більше як за півмільйона грн

Вчора, 30 червня, управління капітального будівництва Житомирської міськради на майданчику публічних державних закупівель ProZorro повторно оголосило тендер на ремонт вулиці Театральної від перехрестя вул. В. Бердичівська до перехрестя вул. Київська. 

Нагадуємо, що вперше тендер на капітальний ремонт вулиці було оголошено 5 травня 2021 року. У ньому взяло участь три місцевих компанії: ДП «Фаворит ОПТ» ЗАТ «Фаворит», ТОВ «Полісся Міськбуд» та ТОВ «АМУ-ГРУП». І вже 24 травня було оголошено переможця торгів ТОВ «Полісся Міськбуд» з вартістю робіт 5 019 135 грн з ПДВ, хоча була й дешевша пропозиція від ДП «Фаворит ОПТ» ЗАТ «Фаворит» (4 768 390 грн).

Також зауважимо, що переможцю була надана можливість усунути невідповідності й уже 11 червня УКБ міськради було готове укласти договір з підприємством. Проте через тиждень, 17 червня, до управління капбуду від СБУ надійшов лист про невідповідність документації з пропозицією відхилити  й автоматично відмінити тендер.

Вартість повторно оголошеної тендерної документації не змінилася й складає 5 045 220 грн. Компанії можуть подати свої пропозиції на участь у торгах на капітальний ремонт вул. Театральної до 16 липня поточного року. Визначення переможця відбудеться 19 липня 2021 року.

Крім ремонту дорожнього покриття вул. Театральної переможець тендерної пропозиції також має виконати ремонт тротуарів та благоустрій скверу на перехресті вул. В.Бердичівська та вул. Театральна. Зауважимо, що згідно тендеру, кінцева дата виконання всіх робіт на вул. Театральній 31 грудня поточного року.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирська міськрада повторно оголосила тендер на ремонт вул. Театральної більше як за півмільйона грн"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*