Житомирська міськрада виділить майже 200 тисяч гривень на фільм про Корольова

630 360 1568260945 3733 - Житомирська міськрада виділить майже 200 тисяч гривень на фільм про Корольова

Петро Авраменко, режисер документального фільму про Сергія Корольова, звернувся до житомирських депутатів з проханням виділити кошти на зйомки фільму.

 “Разом із міською радою та департаментом освіти ми вже втретє знімаємо фільм. Раніше знімали фільм про барона де Шодуара та про Олега Ольжича, який навіть отримав Національну премію України. Тепер ми створили унікальний сценарій і з тим бюджетом, що раніше виділили, ми не зможемо зняти високоякісний художній фільм. Фільм “Незламний” потрібно знімати на різних локаціях. Це не тільки Житомирська, а ще й Хмельницька, Одеська, Харківська й Київська області. Тому потрібно завжди враховувати погодні умови й те, що кількість акторів давно переважила сотню… Апаратуру ми частково беремо в різних телеканалів, але в основному орендуємо у серйозних Київських компаній. Все це потрібно, аби випустити високоякісний продукт. Звісно ми можемо зняти фільм за кошти, що зараз маємо, але тоді це буде зовсім не та якість, яку ми хотіли показати від Житомира, а сценарій буде просто зіпсовано. Повірте, що вказаної суми нам також не буде достатньо і ми будемо далі ходити й шукати інвесторів. Але від міськради це буде той вклад, який допоможе зробити хороший старт для кінозйомок” – звернувся сьогодні режисер до міських депутатів під час засідання бюджетної комісії.

Петро Авраменко, відомий міський творчий діяч, був переконливим, тож члени бюджетної комісії його підтримали та зголосились виділити  199 тис. грн. для зйомок науково-популярного фільму про видатного житомирянина.
За планами, зйомки фільму “Незламний” завершаться в кінці 2019 року.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирська міськрада виділить майже 200 тисяч гривень на фільм про Корольова"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*